Lajme

E FUNDIT, Vranë kushëririn me çifte pas sherrit për pronën, dënohen babë e bir

Gjykata e Shkallës së Parë në Gjirokastër ka dënuar sot me 37 vite b urg Et’hem dhe Dino Muhajn, të cilët akuzohen për v rasjen e kushëririt të tyre Alket Muhaj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: