Lajme

E RËNDË/ Benzi përplaset me zetorin në Gjirokastër, humb jetën 32-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Kakavijë të Gjirokastrës.

Bëhet me dije se pas përplasjes së një automjeti tip “Benz” me një zetor, ka humbur jetën drejtuesi i zetorit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:10, në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije, në afërsi të fshatit Kakavije, automjeti tip “Benz “, me drejtues shtetasin I. M., 41 vjeç, banues në Gjirokastër, është përplasur me automjetin tip zetor, me drejtues shtetasin Ll. Ç., 32 vjeç, banues në fshatin Kakavije, Gjirokastër. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close