fbpx
Lajme

E rende ne Athine

Mbrëmjen e së hënës, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Neos Kozmos të Athinës. Disa persona kanë qëll uar me breshëri në drejtim të një lokali, ku humbi jeten 54-vjeçari Edmond Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Milhali. Mësohet se ka mbetur e plagosur edhe kamarierja, Xhorxhina Kaso, e cila nuk kishte lidhje me ngjarjen por e ka kapur pl umb qorr. Mediat greke kanë raportuar se bëhet fjalë për një sherr mes band ave shqiptare, por po hetohet për të zbardhur të plotë ngjarjen.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button