Lajme

“Elbasan i bukur Elbasan”, Rama poston videon dhe uron Ditën e Verës

Kryeministri Edi Rama ka uruar ditën e Verës me pamje nga festimet nga vitet e kaluara në qytetin e Elbasanit. Në sfond kreu i qeverisë Edi Rama ke vendosur këngën tradicionale “Elbasan i bukur Elbasan”.

Teksa e ka postuar në rrjetet sociale, Rama ka bashkangjitur edhe një urim. “Gëzuar Ditën e Verës”, shkruan kryeministrin Edi Rama krahas videos

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: