fbpx
Lajme

Gjendet e vde kur 85-vjeçarja në Tiranë, policia kërkon familjen e saj

Një grua e moshuar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Tiranë pasi është rrëzuar në mes të rrugës. Dosja.al mëson se e moshuara është rrëzuar në “Komunën e Parisit” dhe pavarësisht se është dërguar menjëherë në spital, ajo ka ndërruar jetë për shkak të dëmtimeve të marra.

Në njoftimin zyrtar, policia kërkon që të paraqitet familja e saj ën mo rg për të tërhequr trupin, pasi ata nuk kanë munduar ta identifikojnë dot.

E moshuara është e moshës rreth 85-vjeç me flokë të prera mesatarisht dhe të thinjura. Ajo kishte një shall me ngjyra të hedhur mbi supe me ornamente, kryesisht me ngjyra të zeze, bezhë, dhe kafe.

Njoftim i policisë Tiranë Më datë 19.08.2019, në rrugën “Komuna e Parisit”, një shtetase e moshuar rreth 85 vjeçe, është rrëzuar vetë në rrugë e cila u dërgua menjëherë me autoambulancë pranë Spitalit të tr aumës në gjëndje të rëndë shëndetsore si shkak i dëm timeve të marra nga rënia përdhe e cila rreth orës 20:30, ka ndërruar jetë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button