Lajme

Grabitet banesa në Mat, autorët e maskuar marrin 2 mln lekë

Një banesë ka rënë pre e një grabitje në fshatin German në Mat.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur tre ditë më parë dhe se grabitësit kanë marrë 2 milionë leke të vjetra.

Bëhet me dije se persona të maskuar kanë hyrë në banesë në mesnatë dhe kanë grabitur paratë. Familja i kishte mbledhur paratë në fjalë me shitjen e dy viçave ditët e fundit.

Mirëpo kjo ngjarje nuk është bërë publike nga policia ende.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close