fbpx
Lajme

Hëngrën e pinë sëbashku në një lokal, shqiptarë e grekë përl eshen me th ika në tavernë

Dy grupe, shqiptarësh dhe grekësh janë përl eshur me njëri-tjetrin në mesnatë, pas kishin konsumuar pije dhe darkë në lokal. Ngjarja ka ndodhur në një fshat në zonën e Halikidikisë në Greqi. Sipas raportimeve të medieve fqinje, në she rr janë përfshirë rreth 7-8 persona dhe nga zënka ka mbetur i pla gosur me th ikë, një grek.

Autori dysh ohet se është një shqiptar, ku në ndjekje të të cilit janë vendosur forcat e policisë. Ndërkohë, i pla gosuri është dërguar në spital, ku ndodhet jashtë rre zikut për jetën nën kujdesin e mjekëve./dosja

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button