Lajme

Historia e pazakontë, 17-vjeçarja gjirokastrite thotë se…

Një 34- vjeçar nga Tepelena ka përfunduar në p rangat e Policisë pas denoncimit të familjarëve të një vajze 17-vjeçare se ka abuzuar s eksualisht me të. Sipas Panoramës, njohja e 17-vjeçares gjirokastrite me 34-vjeçarin nga Tepelena ka qenë krejtësisht rastësore dy ditë më parë në Spitalin e Gjirokastrës ku 17-vjeçarja ndodhej pasi kishte të shtruar një familjar të saj.

Pasi janë njohur, 34-vjeçari e ka ftuar për kafe adoleshenten dhe të dy kanë udhëtuar me automjetin e tepelenasit në drejtim të Viroit. Në kabinën e automjetit ka pasur një raport intim mes të dyve.

E reja është vonuar gati 2 orë dhe rrjedhimisht reflektoi shqetësimin e familjarëve të 17- vjeçares, të cilët kanë shkuar në Policinë e Gjirokastrës dhe kanë denoncuar rastin në fjalë duke marrë si shkas edhe dëshminë e vajzës te familjarët se 34-vjeçari e puthi dhe ndërmori veprime jo pa pëlqimin e të resë..

Kjo e fundit nuk ka pranuar të bëjë denoncim për këtë rast, ndërkohë që familjarët janë ndjerë të alarmuar. Kaq ka mjaftuar që Policia t’i vendosë prangat 34-vjeçarit, i cili nga ana e tij ka deklaruar se raporti i lindur nga ana e të dyve dhe jo veprim i dhunshëm, pra një pëlqimi ndërsjellë midis tyre.

“Specialistët e Seksionit të Hetimit të K rimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër bënë ndalimin e shtetasit E. G., 34 vjeç, banues në Tepelenë, pasi dyshohet se ka ngacmuar sek sualisht një shtetase të mi tur 17 vjeçe”, sqaroi Policia lokale. Materialet në ngarkim të shtetasit të mësipërm i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprën penale “Ngacmim s eksual”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: