Lajme

Incidenti/ Sali Berisha rrëzohet në podiumin e Kuvendit të PD (foto- video)

Një incident ka ndodhur në Kuvendin e Partisë Demokratike, me liderin historik të kësaj force politike.

Sali Berisha është rrëzuar, ndërkohë që po i afrohej podiumit.

Menjëherë atë e ka ndihmuar shoqëruesi të ngrihet në këmbë dhe të mbajë fjalën e tij.

FOTO DHE VIDEO:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close