Lajme

Itali, Ka ndodhur sot

Një shqiptar është p lagosur r ëndë në Torino të Italisë. Mësohet se shqiptari i moshës 48-vjeçare është në gjendje kritike për jetën në spital. Mësohet se 48-vjeçari u q ëlluar me disa plumba në gjoks nga një person ende i panjohur. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 11:00 të kësaj të marte në Borgo Vittoria të Torinës. Autori i kësaj ngjarje të rëndë është larguar me shpejtësi, ndërsa burimet në mediat italiane raportojnë se fillimisht i p lagosuri dhe autori parën një mosmarrëveshje e cila shkoi deri në përdorimin e a rmës së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close