Lajme

“Kam lindur e do v.d.es v.r.as.ës”, pas dënimit në Greqi shqiptari befason, nga q.elia mesazh në FB

Ky djale eshte shqiptari i cili u d enua per ngjarjen ku mbeti i pajete avokati grek. Shqiptari Ibrahim Brahimaj ka reaguar pas dënimit të rëndë që ka marrë në Greqi. Ai do duhet te vuaje b u rg përjetë.

“Unë kam lindur v r asës dhe do të v des një v r asës”, ka shkruar Ibrahim Brahimaj kohët e fundit në rrjetet sociale me një llogari të rremë, raportojnë mediat në shtetin fqinj.

Mihalis Zafeiropoulos ka pozuar nga shtrati i b u rgut duke pirë cigare dhe me celular në dorë, gjë e cila është e ndaluar për të burgosurit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: