Lajme

Këmbimi valutor 17 prill/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do të blihet me 102 lekë dhe do të shitet me 103 lekë.

Monedha evropiane në Shqipëri do të blihet me 112.4 lekë dhe do të shitet me 113 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113.7 lekë dhe do të shitet me 114.7. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.5 lekë dhe do të shitet me 128 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close