Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 101.7 lekë dhe do të shitet me 102.6 lekë.

Euro vazhdon të jetë në nivele të ulëta. Monedha evropiane sot do të blihet me 111.5 lekë dhe do të shitet me 112.3 lekë.

Franga zvicerane ka pësuar një rritje, pasi do shitet me 113.4 lekë dhe do të blihet me 114.3 lekë, ndërsa paundi britanik do të blihet me 126 lekë dhe do shitet me 127.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close