Lajme

Klip me skena tepër të nxehta, dy konkurrentë të tjerë nga Përputhen

Arsim Abduli dhe Eri Aga kanë publikuar projektin e paralajmëruar me titull “Columbiana”.Dyshja realizuan këngën e re bashkë me videoklip, ndërsa bashkëpunëtorët e tyre në këtë projekt janë Sardi dhe Deyzoh. Teksti i këngës “Columbiana” dhe mix/masteri u punua nga Monkey Music, për muzikën u kujdes Sardi, kurse videoklipin e punoi ND Film.

Arsimi para pak kohe kishte deklaruar se do të merrej seriozisht me muzikë, prandaj do të publikojë edhe këngë të tjera pas kësaj. Eri dhe Arsimi janë vetëm disa prej konkurrentëve të “Përputhen”, të cilët ia mësynë muzikës pas famës që e arritën në programin e dashurisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: