Lajme

Konviktet e studentëve të mjekësisë, Rama publikon pamje nga kantieri (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm në Facebook, me një investim që qeveria po bën për studentët e mjekësisë.

Përmes një video, kreu i qeverisë ka treguar kantierin e punimeve për konviktet e studentëve.

“MIRËMËNGJES  dhe me kantierin e konvikteve të reja të mjekësisë, ku vazhdon pa ndalim puna ndërtimtare, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan kreu i qeverisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close