Lajme

Kreu veprime të turpshme para të miturit, arrestohet 45-vjeçari

Një 45-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar është arrestuar nga policia. Sipas uniformave blu 45-vjeçari, E.K  ra në pranga, pasi në 01,02,2021 ka kryer veprime të turpshme në prani të një të m ituri. Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Informacion-Në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim kombëtar dhe vënien e tyre përpara përgjegjesisë ligjore, nga sherbimet e Komisariatit Nr.6 u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit E. K., 45 vjeç, i shpallur në kërkim për veprën p enale “Vepra të t urpshme” pasi me datë 01.02.2021, ka kryer veprime të turpshme në prani të një shtetasi të m itur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: