fbpx
Lajme

Kri.minalitet dhe dro.gë/ Shpërth.imi i tr.itolit në banesë, mësohen detaje sho.kuese

Detajë tro.nditëse janë mësuar nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e sotme në fshatin Shpënzë të Gjirokastrës, ku banesës së shtetasit Fadil Tola iu vendos tri.tol. Mësohet se shkak për këtë ngjarje dyshohet se është bërë aktiviteti i djemve të Fadil Tolës.

Këta të fundit dyshohet se janë përfshirë në aktivitete kr.im.inale dhe u sulmuan për shkak të prishjes së pazareve të dr.og.ës. Djemtë e familjes Tola mësohet se janë kontingjent i njohur për policinë, pasi rezultojnë persona me precedent pe.nal në tra.fi.kimin e nar.kot.ikëve.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button