Lajme

LAJM I FUNDIT/ Makina del nga rruga në aksin Vlorë-Levan, ndërron jetë në vend një grua

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin e vjetër Vlorë-Fier, në fshatin Cerkovinë. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetë një person, e cila raportohet të jetë grua. Një tjetër person i përfshirë në aksident është në gjendje të rëndë.

Nuk dihen ende rrethanat e këtij aksidenti. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close