Lajme

Lajmi i fundit! Aksident i rëndë, raportohet se dy persona janë të…

Një aksi dent rrugor ka ndodhur në qendër të Elbasanit, ku një makinë është përp lasur me një motor. Si pa sojë e aksi dentit kanë mbetur të pla gosur 2 persona.

Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes, ku motori shihet i shtrirë në rrugë, ndërsa ka mbërritur dhe ambulanca. Burime bëjnë me dije se të pla gos urit janë dërguar në spitalin e Elbasanit dhe ndodhen jashtë rre zikut për jetën. Policia dhe grupi het imor ndodhen në vendin e ngjarjes për të zbardhur shk aqet e aksidentit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: