Lajme

Lulzim Basha shpall fitoren: Shqiptarët votuan për ndryshim!

Basha tha se zgjedhjet e 25 prillit janë fitore për Aleancën për Ndryshim dhe ka besimin e plotë që numëruesit dhe komisionerët do ta përmbyllin këtë proces me përgjegjësi dhe konform ligjit.

Basha: Faleminderit të gjithë qytetarëve që zgjodhën ndryshimin. Kjo është një fitore e qartë për popullin shqiptar dhe për aleancën për ndryshim. Vullneti i popullit është në kuti, kam besim se numëruesit dhe komisionerët do ta përmbyllin këtë proces, me përgjegjësi, durim dhe sipas ligjit. Në fund Shqipëria fiton.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: