Lajme

Lushnje, Zetori humb kontrollin dhe përmbyset, plagoset gjyshi me nipin dhe mbesën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Lushnje. Mësohet se një zetor ka humbur kontrollin dhe ka është rrëzuar dhe për pasojë u p lagosën 3 persona.

Informacionet e para kanë treguar se në zetor ishin gjyshi me nipin dhe mbesën, ku mësohet se kjo e fundit, 10-vjeç, është në gjendje të rëndë, e cila aktualisht ndodhet në spitalin e Traumës. Nuk dihet shkaku i ngjarjes. Policia ndodhet në vendin në fjalë, ku po heton mbi rrethanat./BW

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: