fbpx
Lajme

Mitrovicë| Vjedhin veturën me targa zvicerane dhe shkaktojnë aksident, policia i arreston

Dy persona janë arrestuar të mërkurën, pasi në rrugën ”Hoxhë Hasan Tahsini” në Mitrovicë vodhën një veturë me targa të Zvicrës, duke ikur në drejtim të Veriut. Rastin në polici e ka raportuar dje në mesditë një kosovar, ndërsa ka deklaruar se vlera e veturës është 50.000 euro,shkruan Arbresh.info.

E njëjta veturë siç bënë të ditur në raport Policia e Kosovës, ka shkaktuar aksident trafiku në Zveçan. Pas tretmanit mjekësor, për shkak të aksidentit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./Arbresh.info/

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button