fbpx
Lajme

Moti i keq, tragetet Durrës-Bari nisen rreth 9 orë me vonesë

Moti i keq , ka përfshirë bregdetin e Durrësit dhe brigjet italiane. Si pasojë e kushteve të vështira atmosferike, janë shkaktuar vonesa në nisjen e trageteve. Bëhet me dije se për shkak të stuhisë detare, tragetet Durrës-Bari dhe Bari-Durrës, janë nisur rreth 9 orë me vonesë./abcnews.al/

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button