Lajme

Nesër i jepet lamtumira e fundit 28-vjeçares nga Kamenica

28-vjeçarja me prejardhje nga Kamenica, Fjoralba Kallaba, që u godit për vdekje nga një veturë në Cyrih të Zvicrës, do të varroset nesër. Familjarët e saj kanë njoftuar se lamtumira e fundit Fjoralbës do t’i jepet nesër, në orën 10:00 në Friedhod, Witikon, në Cyrih.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në shtunën në mbrëmje, ku shkaku i plagëve të marra nga goditja e veturës, 28-vjeçarja ka v dekur në vendin e ngjarjes. Mediat në Zvicër bën të ditur se Policia është duke e hetuar aksidentin dhe kërkuar dëshmitarë lidhur me të.Kosovarja

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close