Lajme

Ngjarje e rëndë në Maliq, 62-vjeçari gjendet i vetëvarur në shtyllë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Podgorie, Maliq të Korçës. Policia njofton se është gjetur i pajetë 62-vjeçari me iniciale R.Ç, i cili dyshohet se është vetëvarur në një shtyllë larg banesës së tij

Njoftimi i policisë: Më datë 28.12.2021, rreth orës 20:40, në fshatin Podgorie, Maliq, është gjetur nga familjarët, i vetëvarur në një shtyllë, larg banesës së tij, shtetasi R. Ç., rreth 62 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe nga deklarimet e marra familjarëve, rezulton se ky shtetas vuante nga depresioni. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: