Lajme

Ngjarje tragjìke, 13 vjeçari gjendet nga prindërit pa shenja jete, dyshimet e rënda

Një ngjarje trag jike ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Golem të Lushnjes, ku një 13 vjeçar është gjetur i pajetë nga prindërit në shtëpinë e tij.

Sipas policisë, dyshohet se i mituri është vetëv arur, ndërkohë që po punohet për zbardhejn e rrethanave të kësaj ngjarje të rëndë.

“Sot rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit pa shënja jete, djali i tyre 13-vjeçar, banues në fshatin Golem, i cili dyshohet se është vetëvarur në banesë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të saj”, njofton policia

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: