Lajme

Një ish-ministër i Ramës gati për arrèstim nga SPAK

SPAK-u po heton në mënyrë intensive edhe një ish-ministër të qeverisë së Edi Ramës të periudhës 2013-2020. Ai ka muaj nën hetim.

Prokurorët kanë bërë gati vendimin për fletë arrestin e tij. Ndërkohë SPAK-u po heton edhe ish-kryeministrin Berisha dhe një ish-ministër të LSI.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: