Lajme

Njoftim” Sot rreth orës 10 paradite te rruga e kuzumbabas në Vlorë humbet ky qen

Njoftim” Sot rreth orës 10 paradite është larguar nga shtëpia ky qen i bardhë me pulla të zeza te rruga e kuzumbabas në Vlorë, dhe deri në këto momente nuk është gjetur ende. Kush ka informacion ju lutemi të lajmëroni në këtë numër telefoni , 0692375774. Kundrejt një shpërblimi.Faleminderit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close