Lajme

Nxihet qielli në Sarandë, pushuesit lënë plazhin dhe mbulojnë kokën me peshqir nga shiu (Video)

Vendi ynë është përfshirë prej ditës së djeshme nga një situatë me mot të paqëndrueshëm. Reshje shiu janë regjistruar në disa qytete, ku nuk kanë munguar as zonat bregdetare.

Qielli në Sarandë sot është bërë “zi” dhe që prej mëngjesit atje kanë nisur reshjet e shiut. Ky fund-gushti ka gjetur të përgatitur dhe turistët e shumtë që kanë zgjedhur jugun.

Në pamjet që sjell SarandaWeb, shihen disa prej tyre teksa vrapojnë me peshqira në kokë, duke u larguar nga çadrat dhe shezlongët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close