Lajme

“O zyshe, sa e mirë je bo”/ Video LIVE në orë të mësimit, reagon nxënësi: E bëra për humor!

Mbrëmjen e djeshme, JOQ ALBANIA postoi në rrjetet sociale një video të një nxënësi, i cili ishte futur Live në Instagram në orën e mësimit. Nëpërmjet LIVE-it ai tallej me shokët e klases edhe me mësuesen, e cila dukej që po jepte mësim. Së fundmi, ka reaguar për JOQ, vetë nxënësi që ishte Live në Instagram. Ai është shprehur se e gjitha ka qenë për humor dhe asgjë më shumë.

Sipas tij, ai rrezikon edh epërjashtimin nga shkolla, pas publikimit të videos nga JOQ. Fenomente të tilla nuk janë aspak mirë për edukimin e brezit të ri, prandaj edhe JOQ ka vendosur që t;i vërë në dukje, duke kërkuar në mënyrë të tërthortë, reagimin e institucioneve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close