Lajme

Operacion i befasishëm i FNSH në Tiranë. Kush po kërkohet te Xhamlliku?

Operacion i befasishëm i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë dhe efektivë të Forcave Operacionale në Tiranë.

Burime për noa.al informojnë se operacioni është përqëndruar në zonën e Xhamllikut.

Mësohet se e gjithë kjo zonë është rrethuar nga automjete dhe efektivë të policisë, ndërsa ende nuk ka njoftim nga uniformat blu për operacionin.

Nuk dihet nëse është një operacion rutinë apo policia ka pikasur ndonjë të kërkuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close