KurioziteteLajme

Pasagjerja e avionit kapet duke i dhënë gji maces së saj

Një pasagjere në një fluturim të kohëve të fundit të Delta Airlines habiti bashkëudhëtarët e saj dhe ekuipazhin kur ajo u pa duke ushqyer me gji macen e saj shtëpiake dhe refuzoi të ndalonte kur iu kërkua nga një stjuardesë. Incidenti i çuditshëm ka ndodhur në një fluturim të fundit Delta 1360 nga Syracuse, Nju Jork, në Atlanta, Georgia.

Historia u bë publike pasi një pamje e ekranit u bë virale në mediat sociale, duke treguar një mesazh që u transmetua nga një anëtar i ekuipazhit të Delta tek kolegët në terren në Atlanta, duke thirrur ndihmë. Sipas mesazhit, i cili u dërgua përmes Sistemit të Adresimit dhe Raportimit të Komunikimeve të Avionëve (ACARS) dhe u raportua për herë të parë nga Newsweek , një pasagjere në sediljen 13A ‘po ushqen me gji një mace’. Kjo është historia më e çuditshme e regjistruar në avion.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: