fbpx
Lajme

Përplasen dy makina në aksin Shkodër-Malësi e Madhe, plagosen drejtuesit

Drejtuesit e dy mjeteve mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme teksa mjetet e tyre u përplasën më njëra-tjetrën. Aksidenti u regjistrua në aksin Shkodër-Malësi e Madhe, në fshatin Shtoj. Të plagosurit janë transportuar në spitalin rajonal të Shkodrës për ndihmë mjekësore dhe burime për Ora News bëjnë me dije se janë jashtë rrezikut për jetën. Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button