Lajme

Përplasen tri makina te “Rruga e Elbasanit”

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë, të Rruga e Elbasanit. Nga të dhënat e para, mësohet se janë përplasur tri makina, ku fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetem dëme materiale.

Aksidenti ka shkaktuar trafik të rënduar në rrugët e kryeqytetit.

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 07:55, në Rrugën e Elbasanit, janë përfshirë në një përplasje 3 mjete, ku ka vetëm dëme materiale. Sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojmë për normalizimin e trafikut.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: