Lajme

Peshkaqeni 350 kg bie në rrjetën e peshkatarëve në Durrës (Video)

Një peshkaqen ka rënë ditën e sotme në rrjetat e një anijeje peshkimi në Durrës. Bëhet me dije se peshkaqeni është i gjatë rreth 3.7 metra dhe peshonte 350 kg. Ai është kapur në gjirin e Durrësit. Madje në videon më poshtë shihet sesi peshkaqeni është i gjallë dhe fillon të lëvizë në anije, ndërsa peshkatarët tremben.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close