Lajme

“Po mos i gjuj, nuk ke të drejtë”, momenti i shoqërimeve jashtë shkollës ”1 Maji”

Policia ka shoqëruar menjëherë disa persona pas konfliktit apo përleshjes f izike tek shkolla ‘’1 Maji’’ në Tiranë. Nga pamjet e siguruara  duket që janë disa makina policie përpara shkollës, dhe ka disa të shoqëruar. Brenda shkollës, teksa numërimi vijon mësohet se s herri nisi mes dy vëzhguesve, por më pas ndërhynë edhe persona të tjerë. Ndërkohë gjatë shoqërimeve dallohet se ka tension ku njëri thotë ”Po mos i gjuaj, nuk ke të drejtë”. Nga ana tjetër d hunë ka pasur edhe jashtë KZAZ, teksa janë shoqëruar 9 persona në total. Vëzhguesi i d hunuar ka dorëzuar kallëzimin p enal në Polici.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: