Lajme

Politikë Ambasadorja amerikane në zyrat e LSI, takim me kryetaren Monika Kryemadhi

Ambasadorja e SHBA në vendin tonë, Yuri Kim ka “zbarkuar” në zyrën e LSI-së për të takuar kryetaren Monika Kryemadhi. Ky është takimi i parë vjen në kuadër të prezantimeve që ambasadorja e SHBA-së ka zhvilluar me krerët e lartë të partive politike dhe figurave të drejtësisë.

Lajm në përditësim

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close