Lajme

Prezantohet kandidati i PS për kryetar në Bashkinë Vlorë

Në Vlorë, ku bashkë me ekipin politik prezantuam kandidatin për kryetar bashkie, z. Ermal Dredha. Jam i bindur që karrierën e gjatë në fushën e diplomacisë, energjinë dhe kontaktin e pandërprerë me vendlindjen, Ermali do e vendosë në shërbim të qytetarëve dhe qytetit duke përmbushur besimin e dhënë nga strukturat e Partisë Socialiste.

Klosi. Për Vlorën kemi bërë shumë, me Ermalin në krye të punëve do çojmë më tej projektet transformuese me qëllim përmirësimin e jetës së qytetarëve. Në 14 Maj Partia Socialiste do të marrë një tjetër fitore spektakolare në Vlorë. Ermal Dredha: Vlora eshte mision i jetes sime, do te jem perkrah njerezve te thjeshte.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close