Lajme

Ish-lojtari i futbollit amerikan rreh partneren

Ish-lojtari i futbollit amerikan, është arrestuar pasi u publikua videoja ku shihet duke dhunuar ish-partneren e tij. Pamjet tregojnë se si 30-vjeçari godet me grusht dhe përplas me televizorin bashkëshorten e tij, Kristin Evans. Ajo i kërkoi edhe NFL-së që të ndihmojë ish-lojtarët me dëmtimet në tru që pësojnë nga goditjet e shumta gjatë karrierës profesioniste në futbollin amerikan. Në mars të këtij viti, Zac Stacy është shtruar në spital për probleme mendore, ku qëndroi për një muaj. Tani ai rrezikon për dhunë në familje deri në 20 vite burg.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: