Lajme

Punimet në rrugë, kamioni bie në një nga gropat e hapura në Vlorë

Bie një kamion në zonë e Kuzum Banasë. Kamioni ka qenë duke kaluar në rrugën Xhemil Bej Vlora ku si rjedhojë e punimeve që po zhvillohen në të ka rënë në një prej gropave të shumta.

Kamioni është batuar në anësore dhe ka rrezikuar të përmbyset duke rrezikuar edhe jetën e drejtuesit të tij.

Fatmirësisht nuk ka lëndime në njerëz por vetëm dëme materile.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close