Lajme

Rama e nis mëngjesin me pediatrinë në Tiranë, Investim në shëndetësi (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm në Facebook me një investim në shëndetësi, Kreu  i qeverisë ka publikuar pamje nga Pediatria e Re e Tiranës.

“MIRËMËNGJES dhe me Pediatrinë e Re të Tiranës, një investim i shumëpritur për shërbimin shëndetësor me standarde optimale për fëmijët, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close