Lajme

Rama publikon pamje nga punimet në Vlorë: Do të jetë kartolina e bukur e Vitit të Ri

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të enjte me pamje nga punimet që kryhen në Parkun e Shtëpisë së Pavarësisë.  Kreu i qeverisë shkruan se kjo do të jetë kartolina e bukur e Vitit të Ri. “MIRËMËNGJES  dhe me këto pamje të kantierit të Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë, i cili do të jetë kartolina e bukur e Vitit të Ri për të gjithë ata që e duan Vlorën, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close