Lajme

Sarandë/ Arrestohet 46-vjeçari

Sarandw, Nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë  Sarandë u bë kapja dhe ndalimi me inisiativë i shtetasit  B. K., 46 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar d hunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Materialet iu referuan Prokurorisë, për për veprën penale “D huna në familje”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: