Lajme

Sherr për pronën mes 4 personave në Kavajë

4 persona janë vënë nën hetim nga policia për shkak se akuzohen për një sherr mes tyre. Sipas policisë nën hetim janë vënë K. H., 26 vjeç, G. I., 26 vjeç, B. H., 44 vjeç dhe Xh. H., 42 vjeç. Raportohet se K. H., së bashku me G. I., kanë dëmtuar pronën e B. H. dhe Xh. H. Këta të fundit, i kanë thyer xhamin e makinës K. H., dhe kanë ushtruar dhunë ndaj tij dhe ndaj G. I.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close