Lajme

Shijak, “Benz-i” përplas motoçikletën, 8 persona të lënduar

Një aksident ka ndodhur para pak minutash tek katër rrugët e Shijakut. Mësohet se një makinë është përplasur me një motoçikletë me rimorkio. Si pasojë e aksidentit 8 persona kanë mbetur të lënduar.

Njoftimi “Me datë 28.10.2021, rreth orës 20:00, në Shijak, mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin D. K., është përplasur me një motomjet me rimorkio.

Si pasojë e përplasjes janë lënduar 8 shtetas që ndodheshin në rimorkio, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit shtetasi D. K., është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: