Lajme

Shkon në katër numri i avionëve të “Air Albania”, “Fishta” zbret në Rinas

Numri i avionëve të flotës së kompanisë ajrore “Air Albania”, që mban flamurin shqiptar, ka shkuar në katër.

Pas “Lasgushit”, “Migjenit” dhe “Naimit”, ka mbërritur tashmë edhe “Fishta” në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës “Nënë Tereza”.

Lajmi u dha nga Kryeministri i vendit, Edi Rama me një shënim në faqen e tij zyrtare në “Facebook”.

“Ja edhe Fishta zbriti në Tiranë duke e çuar në katër avionë flotën e kompanisë sonë të flamurit”,  shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close