Lajme

Shkrumbohet ‘Benzi’ në Bypass-in e Fierit

Një makinë është shkrumbuar nga flakët ditën e sotme. Ngjarja është raportuar në Bypassin e Fierit, pranë fshatit Shtyllas. Makina ka qenë në lëvizje, dhe dyshohet që defekti teknik stimuloi rënien e zjarrit. Siç tregohet edhe në foto, automjeti i tipit  “Benz” është shkrumbuar plotësisht. Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, pasi pronari i makinës e ka pikasur në kohë zjarrin në pjesën e motorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: