Lajme

“Shumë është bërë, punë të tjera na presin”/ Deputeti Vullnet Sinaj në takimin e radhës me banorët e Selenicës

Deputeti i partisë socialiste për Qarkun e Vlorës Vullnet Sinaj ka zhvilluar takimin e radhës me banorët e Selenicës. Së bashku me kryetarin e bashkisë Pëllumb Binaj dhe kryetarin e PS të Selenicës Nertil Bellaj, deputeti Sinaj ka ndarë në rrjetin social Facebook disa momente të takimit.

Postimi i plotë: Sot në Selenicë, në takime dhe bashkëbisedime të ngrohta me banorët, së bashku me kryetarin e bashkisë, Pëllumb Binaj dhe kryetarin e PS të Selenicës, Nertil Bellaj.

I lumtur për mbështetjen e njerëzve dhe shpresëplotë për mandatin e tretë të Partisë Socialiste me një fitore të qartë e të thellë. Shumë është bërë, punë të tjera na presin. S’ka kohë për pushim!  #VloraNukNdalet  #Mandati3PS #VotoVullnetSinaj3

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: