Lajme

Takimi i Shoqatës Çamëria, kësaj radhe u zhvillua në Lushnje

Postimi ne Facebook i Dashamir Tahiri:

“Takimi i radhës u zhvillua dje në Lushnje ku morrën pjese krijues dhe drejtues per shume vite te shoqates çameria dhe te partise.
Ne kete takim pati diskutime per gjendjen ku ndodhet sot shoqata dhe partia.Shkaktari i gjithe kesaj gjendje qe camet jan te paperfaqsuar sot eshte Shpetim Idrizi me levizjet e tija.Unanimisht te gjithe kerkuan dorheqjen e tij.
Falenderoj te gjithe patriotet qe na mirpriten ne Lushnje.Takimi yne i radhes eshte ai i Fierit.”

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close