Categories Lajme

Takimi i Shoqatës Çamëria, kësaj radhe u zhvillua në Lushnje

Postimi ne Facebook i Dashamir Tahiri:

“Takimi i radhës u zhvillua dje në Lushnje ku morrën pjese krijues dhe drejtues per shume vite te shoqates çameria dhe te partise.
Ne kete takim pati diskutime per gjendjen ku ndodhet sot shoqata dhe partia.Shkaktari i gjithe kesaj gjendje qe camet jan te paperfaqsuar sot eshte Shpetim Idrizi me levizjet e tija.Unanimisht te gjithe kerkuan dorheqjen e tij.
Falenderoj te gjithe patriotet qe na mirpriten ne Lushnje.Takimi yne i radhes eshte ai i Fierit.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Serxho Sula, 26 vjeç, ka humbur jetën tragjikisht në një aksident automobilistik në Volos të Greqisë

Në fshatin Drenovë të Korçës, një market ka rënë pre e grabitjes me armë zjarri. Sipas…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Mësuesja e biokimisë, Ina Kasimati, kërkon edhe një herë ndihmën e shqiptarëve

Serxho Sula, 26 vjeç, ka humbur jetën tragjikisht në një aksident automobilistik në Volos të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

‘Më ndihmoni të vij në Atdhe, në Vlorën time!’, mësuesja e shtruar në spitalin francez apelon shqiptarët

Mësuesja e biokimisë, Ina Kasimati, kërkon edhe një herë ndihmën e shqiptarëve. Ndërsa dy vite…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Autonomia spitalore në Shqipëri, rikthehet debati për shërbimet shëndetësore

Në Shqipëri autoritetet zyrtare po prezantojnë disa elementë të autonomisë spitalore, që parashikon delegimin gradual…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Parashikimi i motit për javën e ardhshme, Shërbimi Meteorologjik Ushtarak: Ja kur rikthehen ditët me diell

Për javën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme…

LEXO ME SHUME